Európsky týždeň miestnej demokracie

Dňa 12. 10. a 14. 10. 2022 sa uskutočnila  beseda  s  poslancom  mestského  zastupiteľstva a predsedom BBSK, ktorá bola organizovaná centrom voľného času - JUNIOR. Našou úlohou bolo  pripraviť si otázky ohľadom riešenia problémov v škole, v jej okolí a vôbec v meste Banská Bystrica. Po príchode nám bolo predstavených 10 pilierov Dobrého kraja, ktoré nás donútili zamyslieť sa nad určitými vecami, ktoré sme sa dozvedeli. Následne sme kládli otázky ohľadom zlepšenia verejnej dopravy a ohľadom organizovania rôznych podujatí na základných  a stredných školách v Banskej Bystrici.

Autor: Ivan Chorčin