KLIENTSKY MANAŽÉR POŠTY 3795 K

Tu nájdete odpovede na často kladené otázky k odboru KMP.

Ak ste odpoveď na Vašu otázku, ktorá by Vás zaujímala nenašli neváhajte nás kontaktovať telefonicky na študijné oddelenie: 048/4341 222 alebo  e-mailom: studijna.referentka@sos-it.sk.

SPÍSALI SME ODPOVEDE NA

Často kladené otázky

Mám záujem študovať v systéme duálneho vzdelávania v spolupráci so Slovenskú poštu, a.s., ako mám postupovať?

V prípade záujmu o študijný odbor a vzdelávať sa v systéme duálneho vzdelávania je potrebné poslať prihlášku na školu a vyplniť žiadosť, ktorú nájdete na web stránke posta.sk/duálne-vzdelávanie.

Kde môžem byť ubytovaný a máte aj vlastnú jedáleň?
Každý žiak má možnosť ubytovať sa v Školskom internáte, ktorý je zrekonštruovaný a novo zariadený. Okrem toho sa nachádza priamo v areáli školy. Strava je zabezpečená výdajňou stravy kde si môže žiak vybrať z cca 15 chodov.