Študijne oddelenie: 048/4341 222

Pracovné ponuky môžete vyhľadávať cez rôzne stránky, napr. www.profesia.sk, www.kariera.sk, www.careerjet.sk, http://www.upsvar.sk/volne-pracovne-miesta.html?page_id=12925 alebo v regionálnej tlači ako napr. týždenník Pardon. Niekedy pomôže, ak sa idete informovať  aj osobne do rôznych firiem. Vtedy si nezabudnite so sebou zobrať žiadosť aj životopis.Výroba počítačových komponentov v ČR

GDM Blog - Aktuality z novýh médií

PM Blog - Aktuality

Dnes je
19.01.2019
a meniny má Mário,Drahomíra
Srdečne gratulujeme a prajeme veľa študentských úspechov.

Venujte nám 2 %

Milí zamestnanci, rodičia a priatelia našej školy,

aj vy môžete podporiť Strednú odbornú školu informačných technológií. Každý jeden z vás môže prispieť. Stačí, ak vyplníte vyhlásenie, ktorým poukážete 2 % zo zaplatenej dane práve nášmu združeniu. Tlačivo s vyplnenými údajmi nášho združenia máte v prílohe tohto listu.

2 % z dane môže združeniu poukázať každý, kto má príjem. Chceli by sme vás preto poprosiť, aby ste sa o možnosti pomôcť našej škole porozprávali aj vašim blízkym (rodine, priateľom).

pdf

Kontaktujte nás

V prípade akýchkoľvek otázok  nás kontaktujte:

 

Nájdite nás

Sme aj na sociálnych sieťach. Buď s nami v kontakte a klikni.