Študijne oddelenie: 048/4341 222

Milí štvrtáci, ak máte záujem o štúdium v Dánsku, nezabudnite, že ostávajú už len 3 týždne do poslania prihlášok a všetkých dokumentov. Bližšie informácie nájdete nižšie:

Ak máš záujem o štúdium v Dánsku je nutné čo najskôr vyplniť prihlášku. O 3 týždne posielame prihlášky aj so všetkými dokumentami.

 

Preto neváhaj, hlási sa veľký počet študentov takže čím skôr sa prihlásiš, tým lepšie.

 

3 kroky ako postupovať

1. Pozorne si prezri zoznam všetkých študijných programov, vyber si tie, ktoré ti najviac sedia a vyber si z ponuky servisný balíček. Medzi naše odporúčané školy patria najmä Zibat /campus Naestved a Slagelse/, BASW, VIA, DANIA či IBA Kolding. Pre viac info klikni tu.

2.  Vyplň  nezáväznú prihlášku  a odošli administratívny poplatok., ako doklad postačí print screen obrazovky z Ibanking, ktorý prepošli na: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.. Do platby nezabudni uviesť  svoje meno. Č.účtu: Fio banka, SK9583300000002700652789, BIC: FIOZSKBAXXX.

3. Obratom ti zašleme na e-mail, potrebné dokumenty k prihláške a návod, ako postupovať krok za krokom a nastavíme test z angličtiny.

 

 

GDM Blog - Aktuality z novýh médií

PM Blog - Aktuality

Dnes je
19.01.2019
a meniny má Mário,Drahomíra
Srdečne gratulujeme a prajeme veľa študentských úspechov.

Venujte nám 2 %

Milí zamestnanci, rodičia a priatelia našej školy,

aj vy môžete podporiť Strednú odbornú školu informačných technológií. Každý jeden z vás môže prispieť. Stačí, ak vyplníte vyhlásenie, ktorým poukážete 2 % zo zaplatenej dane práve nášmu združeniu. Tlačivo s vyplnenými údajmi nášho združenia máte v prílohe tohto listu.

2 % z dane môže združeniu poukázať každý, kto má príjem. Chceli by sme vás preto poprosiť, aby ste sa o možnosti pomôcť našej škole porozprávali aj vašim blízkym (rodine, priateľom).

pdf

Kontaktujte nás

V prípade akýchkoľvek otázok  nás kontaktujte:

 

Nájdite nás

Sme aj na sociálnych sieťach. Buď s nami v kontakte a klikni.