Varovanie

JUser: :_load: Nemôžem načítať používateľa s ID: 137
JUser: :_load: Nemôžem načítať používateľa s ID: 42
Filtrované položky podľa dátumu: september 2014

Poradíme vám, ako na ne odpovedať a čomu sa vyhnúť. Na mnohých pohovoroch zaznejú aj neprípustné otázky, na ktoré nemusíte odpovedať. Viete, ktoré to sú a ako na ne reagovať?

pondelok, 22 september 2014 10:30

Najčastejšie chyby na pracovnom pohovore

Mnohí pred vami dookola opakujú tieto chyby a divia sa, že im to na pracovných pohovoroch nijako nevychádza. Možno medzi nich patríte aj vy. Podľa hesla "Spoznaj svojho nepriateľa" zoznámte sa s najčastejšími chybami na pracovných pohovoroch a vyhnite sa im.

Sample image

Microsoft priblížil počas Nvidia eventu dve nové verzie Direct X a to DX11.3 a DX12.

Zverejnené v GDM Blog

Sample image

Keď milujete umenie a máte talent a hlavne trpezlivosť, dokážete ho vytvárať takmer naozaj všade. Španiel Jaime Sanjuan Ocabo síce vyštudoval umeleckú školu, ale v tejto činnosti ďalej nepokračoval.

Zverejnené v GDM Blog
streda, 17 september 2014 11:09

Portál vysokých škôl

O portáli

Na portáli Vysokých škôl nájdete užitočné informácie týkajúce sa študíjnych odborov, ale aj prijímačiek, či termínov podania prihlášok na vysoké školy.

Archív blogu GD a SP

25.08.2019