Študijne oddelenie: 048/4341 222
×

Varovanie

JUser: :_load: Nemôžem načítať používateľa s ID: 42
Filtrované položky podľa dátumu: jún 2014

Sample image

Na vykúzlenie 3D efektu vám netreba vždy len nadupaný počítač s dobrým programom. Dokazuje to aj táto séria ilustrácií od Japonca Nagai Hideyuki.

Zverejnené v GDM Blog

 

Po takmer ročných prípravách a zvažovaní viacerých alternatív pristúpila kuriérska spoločnosť DPD k podpisu zmluvy na výstavbu nového centrálneho triediaceho strediska v Žiline. DPD a spoločnosť Erste Immorent Group podpísali zmluvu o vybudovaní nového centrálneho triediaceho strediska v blízkosti Hričovského letiska.

Zverejnené v Blog pre KMP a PMMO

 

BRATISLAVA 7. apríla (WEBNOVINY) - Slovenská pošta môže byť tretím virtuálnym operátorom. Pri prieniku na telekomunikačný trh sa spolieha aj na znalosť značky, uvádza pondelňajšie vydanie Hospodárskych novín.

"Máme záujem," potvrdil v rozhovore pre Hospodárske noviny generálny riaditeľ Slovenskej pošty Tomáš Drucker. Ako zároveň dodal, dôležité je, aby takáto nová aktivita pre nich vyšla ako efektívna. Definitívne rozhodnutie by podľa neho malo padnúť v priebehu niekoľkých týždňov.

Foto: SOS IT

Zverejnené v Blog pre KMP a PMMO

 

CUPERTINO - Apple a Google ukončili všetky patentové spory týkajúce sa inteligentných telefónov. Tým sa zároveň skončili všetky spory týkajúce sa operačného systému Android. Veľký patentový boj medzi Apple a Samsungom však pokračuje. Informovala o tom agentúra DPA.

Foto: ilustračné foto

Zverejnené v Blog pre KMP a PMMO

Archív blogu GD a SP

GDM Blog - Aktuality z novýh médií

PM Blog - Aktuality

Dnes je
19.08.2019
a meniny má Lýdia
Srdečne gratulujeme a prajeme veľa študentských úspechov.

Kontaktujte nás

V prípade akýchkoľvek otázok  nás kontaktujte:

 

Nájdite nás

Sme aj na sociálnych sieťach. Buď s nami v kontakte a klikni.