Študijne oddelenie: 048/4341 222
×

Varovanie

JUser: :_load: Nemôžem načítať používateľa s ID: 42
Filtrované položky podľa dátumu: november 2014

Najnovšie čísla z prieskumu trhu od spoločnosti IDC ukazujú, že celosvetový rast predaja tabletov výrazne poklesol v aktuálnom roku 2014, len so 7,2% medziročným rastom v porovnaní s 52,5% v roku 2013. O najväčší podiel na poklese predaja tabletov za zaslúžil konkurenčný iPad, ktorého trhový podiel po prvýkrát klesol pre rastúci počet lacnejších alternatív.

Zverejnené v Blog pre KMP a PMMO

Sample image

Výber satirických ilustrácií od Johna Holcrofta sa pozerá na svet okolo nás kriticky, ale zároveň našu spoločnosť a jej excesy vykresľuje prostredníctvom humoru. Ilustrátor z anglického Sheffieldu má jedinečný štýl plný polo-smutných právd.

Zverejnené v GDM Blog

Sample image

Slovenský fotograf pod menom BecherArt najradšej fotografuje prírodu, svoje snímky spája do fotomontáží a s nimi vytvára tajomnú atmosféru na každej jednej z nich.

Zverejnené v GDM Blog

Vysokoškolské vzdelanie je kľúčové hlavne v prípadoch, kedy priamo súvisí s výkonom práce, ako napríklad v zdravotníctve, IT, farmácii a technike. Do špecifickej skupiny patrí napríklad oblasť IT, kde sa uprednostňujú uchádzači s praxou a bez vysokej školy pred absolventmi informatiky. Odlišnú kategóriu tvoria nemecké firmy, ktoré na pozície v oblasti manažmentu prijímajú len uchádzačov s vysokou školou.

Zverejnené v Kam po škole
streda, 26 november 2014 10:58

Vzor Motivačného listu

Tu sa môžte inšpirovať, ako napísať dobrý motivačný list  :)

Zverejnené v Kam po škole
streda, 05 november 2014 14:44

Ako napísať dobrý motivačný list

Motivačný list vám ponúka menej formálnu šancu predstaviť seba a svoje aktivity. Vďaka nemu môžete vyniknúť spomedzi desiatok iných uchádzačov. V tomto článku nájdete niekoľko dobrých rád, ktorých by ste sa mali držať.

Zverejnené v Kam po škole

Archív blogu GD a SP

GDM Blog - Aktuality z novýh médií

PM Blog - Aktuality

Dnes je
19.08.2019
a meniny má Lýdia
Srdečne gratulujeme a prajeme veľa študentských úspechov.

Kontaktujte nás

V prípade akýchkoľvek otázok  nás kontaktujte:

 

Nájdite nás

Sme aj na sociálnych sieťach. Buď s nami v kontakte a klikni.