Študijne oddelenie: 048/4341 222
Samouk fotí nočné fotografie s úžasnou atmosférou

Samouk fotí nočné fotografie s úžasnou atmosférou

 

Fínsky fotograf Mikko Lagerstedt je fotograf samouk. Pri pohľade na obrázky, ktoré zachytáva, by ste si však mohli myslieť, že je to plnohodnotný profesionál. Aj preto, že fotí najmä v noci, po tme. Každý predsa vie, že fotiť pekné a čisté zábery po tme vôbec nie je jednoduché.

 

 

“Raz po daždivom dni vyšlo slnko a v poliach začala rásť hustá hmla. Musel som sa zastaviť a sledovať túto krásnu chvíľu. Potom som si uvedomil, že chcem fotiť práve takého druhy okamihov,” spomína Mikko na svojich internetových stránkach.

Jeho záľuba v temnom atmosférickom fotografovaní má však aj iný pôvod. “Keď som mal 20 rokov, stratil som svojho najlepšieho priateľa. Rozhodne to ovplyvnilo moju prácu, aj to, ako vidím veci okolo seba.”

 

Adam Katz Sinding: Fotograf stojaci za mnohými Street Style zábermi, ktorými sa inšpiruje celý svet (Rozhovor)

 

 

Tento príspevok sme objavili na stránkach Demilked, A+ a Bored Panda. Ak vás zaujal, inšpiroval alebo pobavil, môžete ho poslať ďalej.. nájsť, zdieľať a inšpirovať.

facebook.com/Photography-Mikko-Lagerstedt
instagram.com/mikkolagerstedt
mikkolagerstedt.com

autor: nikto

 

 

Zdroj: http://refresher.sk/

 

GDM Blog - Aktuality z novýh médií

PM Blog - Aktuality

Dnes je
14.12.2018
a meniny má Branislava
Srdečne gratulujeme a prajeme veľa študentských úspechov.

Venujte nám 2 %

Milí zamestnanci, rodičia a priatelia našej školy,

aj vy môžete podporiť Strednú odbornú školu informačných technológií. Každý jeden z vás môže prispieť. Stačí, ak vyplníte vyhlásenie, ktorým poukážete 2 % zo zaplatenej dane práve nášmu združeniu. Tlačivo s vyplnenými údajmi nášho združenia máte v prílohe tohto listu.

2 % z dane môže združeniu poukázať každý, kto má príjem. Chceli by sme vás preto poprosiť, aby ste sa o možnosti pomôcť našej škole porozprávali aj vašim blízkym (rodine, priateľom).

pdf

Kontaktujte nás

V prípade akýchkoľvek otázok  nás kontaktujte:

 

Nájdite nás

Sme aj na sociálnych sieťach. Buď s nami v kontakte a klikni.