Študijne oddelenie: 048/4341 222
14. január 2014
Zverejnené v Príspevky majstrov

 

Spoločnosť Intel, známa hlavne výrobou procesorov, vybočuje zo svojich zabehnutých koľaji a predstavila misku, ktorá je schopná bezdrôtovo nabíjať rozličné zariadenia. Stalo sa tak na CES počas keynote, ktorú viedol CEO Intel-u Brian Krzanich. Okrem misky Intel predstavil viacero tzv. nositeľných zariadení ako headset, či smartwatch. Späť však k nabíjacej miske.

10. november 2013
Zverejnené v Príspevky majstrov

 

Nissan na autosalón do Tokia privezie dve naozaj významne svetové novinky. Prvou bude nepochybne dlho očakávaná a neustále spomínaná najvýkonnejšia verzia japonskej beštie, GT-R Nismo. O tom potom. Druhou novinkou však bude pomerne úplne netradičný elektrický športiak BladeGlider pre mladých zákazníkov.

02. október 2013
Zverejnené v Príspevky majstrov

 

Je tu jedna znepokojujúca správa. Publikovaná bola v sobotu a hovorí, že Google uchováva záznam o každom jednom hesle do Wi-Fi siete, na ktorú ste sa niekedy pripojili cez zariadenia so systémom Android. Podľa správy sa nejedná o heslo, ktoré by vedeli využiť ľudia. No nie je nič príjemné vedieť, že moje heslo je uložené niekde na serveri v Mountain View.

GDM Blog - Aktuality z novýh médií

PM Blog - Aktuality

Dnes je
25.08.2019
a meniny má Ľudovít
Srdečne gratulujeme a prajeme veľa študentských úspechov.

Kontaktujte nás

V prípade akýchkoľvek otázok  nás kontaktujte:

 

Nájdite nás

Sme aj na sociálnych sieťach. Buď s nami v kontakte a klikni.