INTELIGENTNÉ A DIGITÁLNE SYSTÉMY

INTELIGENTÉ A DIGITÁLENE SYSTÉMY                   25XX K

Duálne vzdelávanie

Absolvent nájde uplatnenie v priemyselných podnikoch, podnikoch služieb alebo organizáciách pri:

- navrhovaní riešení inteligentných a digitálnych systémov pre digitálnu transformáciu

- integráciu digitálnych platforiem

- zabezpecovaní prevádzky digitálnych platforiem v podniku, podniku služieb alebo organizácii

Charakteristika:

Na informáciách k odboru ešte pracujeme.

Úspešný absolvent bude:

- vediet programovat, konfigurovat a diagnostikovat zariadenia využívajúce IoT pre Industry 4.0 ( Smart Home, Smart City, Smart Factory)

- realizovat a prevádzkovat infraštruktúry pre digitálnu komunikáciu a poskytovanie cloudových služieb

- poznat princípy tvorby hodnotového retazca s využitím digitálnych platforiem v podniku, podniku služieb alebo organizácii

- navrhovat a vyberat optimálne platformy pre digitálny podnik, ktoré mu umožnia získat ˇkonkurencnú výhodu na trhu

19.01.2019
a meniny má Mário,Drahomíra