Študijne oddelenie: 048/4341 222
Paulína Mikušová

Paulína Mikušová

Paulína Mikušová

Študijný odbor: pracovník marketingu

Rok ukončenia 2016


Po úspešnom ukončení SOŠ IT ma prijali na Pedagogickú fakultu UMB v BB, aj keď som si zvolila úplne iný smer štúdia ako na strednej škole a vôbec neľutujem. Môžem povedať, že stredná škola mi dala vynikajúce komunikačné zručnosti a schopnosti, viem dobre komunikovať s ľuďmi, zapájať sa do diskusií čo je na VŠ odomna vyžadované skoro každý deň.
Stredná škola ma naučila nie len písať semináre práce a tak isto aj tvoriť PP prezentáci, ktoré sú tak isto na VŠ nevyhnutné a stretávam sa s ním dennodenne. Čo by som ešte mohla povedať?
Za štyri roky štúdia sme sa naučili vystupovať, komunikovať správať sa. Naučili sme sa mnoho vecí z ekonomiky a manazmentu ktoré využijeme počas svojho života. Ja naozaj „kvitujem“ môj výber strednej školy a keby môžem tak si túto strednú školu vyberiem znovu.

GDM Blog - Aktuality z novýh médií

PM Blog - Aktuality

Dnes je
19.01.2019
a meniny má Mário,Drahomíra
Srdečne gratulujeme a prajeme veľa študentských úspechov.

Venujte nám 2 %

Milí zamestnanci, rodičia a priatelia našej školy,

aj vy môžete podporiť Strednú odbornú školu informačných technológií. Každý jeden z vás môže prispieť. Stačí, ak vyplníte vyhlásenie, ktorým poukážete 2 % zo zaplatenej dane práve nášmu združeniu. Tlačivo s vyplnenými údajmi nášho združenia máte v prílohe tohto listu.

2 % z dane môže združeniu poukázať každý, kto má príjem. Chceli by sme vás preto poprosiť, aby ste sa o možnosti pomôcť našej škole porozprávali aj vašim blízkym (rodine, priateľom).

pdf

Kontaktujte nás

V prípade akýchkoľvek otázok  nás kontaktujte:

 

Nájdite nás

Sme aj na sociálnych sieťach. Buď s nami v kontakte a klikni.