Študijne oddelenie: 048/4341 222
Janka Babicová

Janka Babicová

Po roku ma prijali do Orange Slovensko, a. s. ako operátorku Call Centra - Customer Service, kde po roku a pár mesiacoch som bola prijatá na pozíciu Online Media Representative. Momentálne študujem aj ďalej na UCM v Trnave, FMK. Škola ma skvele pripravila na výšku, ale aj na pracovný život. Kebyže sa mám opäť rozhodnúť pre školu, nezmením svoje rozhodnutie a vyberiem si ju znova. Janka

Janka Babicová, odbor pracovník marketingu, ukončenie štúdia r. 2015

GDM Blog - Aktuality z novýh médií

PM Blog - Aktuality

Dnes je
19.01.2019
a meniny má Mário,Drahomíra
Srdečne gratulujeme a prajeme veľa študentských úspechov.

Venujte nám 2 %

Milí zamestnanci, rodičia a priatelia našej školy,

aj vy môžete podporiť Strednú odbornú školu informačných technológií. Každý jeden z vás môže prispieť. Stačí, ak vyplníte vyhlásenie, ktorým poukážete 2 % zo zaplatenej dane práve nášmu združeniu. Tlačivo s vyplnenými údajmi nášho združenia máte v prílohe tohto listu.

2 % z dane môže združeniu poukázať každý, kto má príjem. Chceli by sme vás preto poprosiť, aby ste sa o možnosti pomôcť našej škole porozprávali aj vašim blízkym (rodine, priateľom).

pdf

Kontaktujte nás

V prípade akýchkoľvek otázok  nás kontaktujte:

 

Nájdite nás

Sme aj na sociálnych sieťach. Buď s nami v kontakte a klikni.