Študijne oddelenie: 048/4341 222
Dominika Fusáková

Dominika Fusáková

Dominika Fusáková, absolventka odboru PMMO, študentka na VŠ odbor Verejná správa, rok ukončenia 2015

Študujem na vysokej škole verejnú správu a verejnú politiku, a myslím si, že naša SOŠ-ka mi dala silné základy hlavne z oblasti ekonomiky a manažmentu. Naši učitelia nás naučili aj „nemožné“ J za konomiky a manažmentu. Naši učitelia nás naučili aj „nemožné“ J za čo im ďakujem. Určite neľutujem, že som si vybrala túto strednú školu, lebo ma veľa naučila a naviedla ma na moju ďalšiu cestu životom.

GDM Blog - Aktuality z novýh médií

PM Blog - Aktuality

Dnes je
19.01.2019
a meniny má Mário,Drahomíra
Srdečne gratulujeme a prajeme veľa študentských úspechov.

Venujte nám 2 %

Milí zamestnanci, rodičia a priatelia našej školy,

aj vy môžete podporiť Strednú odbornú školu informačných technológií. Každý jeden z vás môže prispieť. Stačí, ak vyplníte vyhlásenie, ktorým poukážete 2 % zo zaplatenej dane práve nášmu združeniu. Tlačivo s vyplnenými údajmi nášho združenia máte v prílohe tohto listu.

2 % z dane môže združeniu poukázať každý, kto má príjem. Chceli by sme vás preto poprosiť, aby ste sa o možnosti pomôcť našej škole porozprávali aj vašim blízkym (rodine, priateľom).

pdf

Kontaktujte nás

V prípade akýchkoľvek otázok  nás kontaktujte:

 

Nájdite nás

Sme aj na sociálnych sieťach. Buď s nami v kontakte a klikni.