Študijne oddelenie: 048/4341 222
Lucia Juríčková

Lucia Juríčková

Po vyštudovaní odboru grafik digitálnych médií som prvý rok pracovala ako grafička v cestovnej kancelárii. Popritom som sa venovala fotografovaniu rodiniek. Keďže ma to chytilo viac, ako som si myslela, otvorila som si vlastnú firmu (fotoateliér). Už sú to dva roky čo sa tomu naplno venujem. Fotím deti, rodinky, svadby, stužkové, škôlky... Taktiež vediem na základných školách foto krúžky. Samozrejme, sem tam sa vrátim aj ku grafike, ktorá sa mi hodí pri výrobe svadobných oznámení pre zákazníkov, ale aj pri reklamných veciach. Pár dní v týždni venujem svoj čas aj na svoju mini predajňu, kde mám foto potreby a fotím na preukazy.

GDM Blog - Aktuality z novýh médií

PM Blog - Aktuality

Dnes je
14.12.2018
a meniny má Branislava
Srdečne gratulujeme a prajeme veľa študentských úspechov.

Venujte nám 2 %

Milí zamestnanci, rodičia a priatelia našej školy,

aj vy môžete podporiť Strednú odbornú školu informačných technológií. Každý jeden z vás môže prispieť. Stačí, ak vyplníte vyhlásenie, ktorým poukážete 2 % zo zaplatenej dane práve nášmu združeniu. Tlačivo s vyplnenými údajmi nášho združenia máte v prílohe tohto listu.

2 % z dane môže združeniu poukázať každý, kto má príjem. Chceli by sme vás preto poprosiť, aby ste sa o možnosti pomôcť našej škole porozprávali aj vašim blízkym (rodine, priateľom).

pdf

Kontaktujte nás

V prípade akýchkoľvek otázok  nás kontaktujte:

 

Nájdite nás

Sme aj na sociálnych sieťach. Buď s nami v kontakte a klikni.