Študijne oddelenie: 048/4341 222
Natália Kučová

Natália Kučová

Momentálne študujem žurnalistiku na Univerzite Komenského v Bratislave, kde sa sústreďujem na rozhlasovú tvorbu. Popritom sem-tam píšem pre hudobný webový portál rocker.sk. Čo sa týka uplatnenia mojich znalostí z GDM, s Adobe Premiere Pro pracujem najčastejšie, keďže naše videá, projekty či zvukové nahrávky si striháme sami. Taktiež fotografujem, využívam InDesign na zalamovanie textov a Photoshop sa mi zišiel snáď pri každom projekte. Za posledné roky som zistila, že žurnalistika a grafický dizajn sú prepojené viac, než by sa na prvý pohľad mohlo zdať.

Na predmete Desktop Publishing je dokonca jednou z podmienok na absolvovanie aj vytvorenie vlastného loga. :)

GDM Blog - Aktuality z novýh médií

PM Blog - Aktuality

Dnes je
14.12.2018
a meniny má Branislava
Srdečne gratulujeme a prajeme veľa študentských úspechov.

Venujte nám 2 %

Milí zamestnanci, rodičia a priatelia našej školy,

aj vy môžete podporiť Strednú odbornú školu informačných technológií. Každý jeden z vás môže prispieť. Stačí, ak vyplníte vyhlásenie, ktorým poukážete 2 % zo zaplatenej dane práve nášmu združeniu. Tlačivo s vyplnenými údajmi nášho združenia máte v prílohe tohto listu.

2 % z dane môže združeniu poukázať každý, kto má príjem. Chceli by sme vás preto poprosiť, aby ste sa o možnosti pomôcť našej škole porozprávali aj vašim blízkym (rodine, priateľom).

pdf

Kontaktujte nás

V prípade akýchkoľvek otázok  nás kontaktujte:

 

Nájdite nás

Sme aj na sociálnych sieťach. Buď s nami v kontakte a klikni.