Študijne oddelenie: 048/4341 222
Tomáš Nožina

Tomáš Nožina

Volám sa Tomáš Nožina, mám 20 rokov a pracujem ako webdesigner v spoločnosti Azet.sk.

V grafike som doma od základnej školy, kde som si skúsil prvé dotyky s Photoshopom a pokračoval som na SOŠ-IT, Tajovského 30, kde som sa veľmi veľa naučil. Skúsil som všetky možné druhy grafiky, ale aj tak mi najviac k srdcu prirástli weby. Človek pri dizajnovaní webu musí ísť stále vpred s dobou a stále sa učiť niečo nové, aby, ako sa hovorí, nezapadol prachom, keďže sa weby menia veľmi rýchlo. Súčasťou mojej práce je taktiež dizajnovanie aplikácií, tvorba marketingovej grafiky a pitie čaju ( :D ). Vždy som sníval o tom, čo teraz robím, a nemôžem byť šťastnejší. ,,Ak si najlepší v miestnosti, si v zlej miestnosti." Preto sa stále rád učím a spoznávam nové veci či programy, ktoré dokážu zlepšiť alebo zjednodušiť moju prácu. 

GDM Blog - Aktuality z novýh médií

PM Blog - Aktuality

Dnes je
14.12.2018
a meniny má Branislava
Srdečne gratulujeme a prajeme veľa študentských úspechov.

Venujte nám 2 %

Milí zamestnanci, rodičia a priatelia našej školy,

aj vy môžete podporiť Strednú odbornú školu informačných technológií. Každý jeden z vás môže prispieť. Stačí, ak vyplníte vyhlásenie, ktorým poukážete 2 % zo zaplatenej dane práve nášmu združeniu. Tlačivo s vyplnenými údajmi nášho združenia máte v prílohe tohto listu.

2 % z dane môže združeniu poukázať každý, kto má príjem. Chceli by sme vás preto poprosiť, aby ste sa o možnosti pomôcť našej škole porozprávali aj vašim blízkym (rodine, priateľom).

pdf

Kontaktujte nás

V prípade akýchkoľvek otázok  nás kontaktujte:

 

Nájdite nás

Sme aj na sociálnych sieťach. Buď s nami v kontakte a klikni.