Študijne oddelenie: 048/4341 222
Európsky týždeň boja proti drogám

Európsky týždeň boja proti drogám

Od 26. 11. 2018 do 29. 11. 2018 sa konal na Slovensku Európsky týždeň boja proti drogám. V stredu 28. 11. 2018 na našu školu zavítala MUDr. Gabriela Rakická. Na jej prednáške sa zúčastnili žiaci II. E a III. A triedy. Prednáška bola o závislosti  na drogách, alkohole, gemblerstve. Najviac sa nám páčilo, že pani MUDr. Rakická hovorila o tejto problematike jednoducho, ale zároveň zaujímavo. Postupne sa dostala aj k jednotlivým drogám, ako sú napríklad marihuana, heroín, kokaín, LSD a veľa ďalších. Jej cieľom bolo odradiť nás od užívania omamných látok. Zároveň nám ukázala situáciu, ako sa zachovať pri pohľade na človeka, ktorý dostal kŕč v podobe epileptického záchvatu. Nakoniec nám pustila video, kde bolo zhrnutie celej prezentácie. Veľmi nás to zaujalo a odniesli sme si mnoho nových informácií.


Soňa Vieriková a Mária Strelníková z II. E

 

GDM Blog - Aktuality z novýh médií

PM Blog - Aktuality

Dnes je
19.01.2019
a meniny má Mário,Drahomíra
Srdečne gratulujeme a prajeme veľa študentských úspechov.

Venujte nám 2 %

Milí zamestnanci, rodičia a priatelia našej školy,

aj vy môžete podporiť Strednú odbornú školu informačných technológií. Každý jeden z vás môže prispieť. Stačí, ak vyplníte vyhlásenie, ktorým poukážete 2 % zo zaplatenej dane práve nášmu združeniu. Tlačivo s vyplnenými údajmi nášho združenia máte v prílohe tohto listu.

2 % z dane môže združeniu poukázať každý, kto má príjem. Chceli by sme vás preto poprosiť, aby ste sa o možnosti pomôcť našej škole porozprávali aj vašim blízkym (rodine, priateľom).

pdf

Kontaktujte nás

V prípade akýchkoľvek otázok  nás kontaktujte:

 

Nájdite nás

Sme aj na sociálnych sieťach. Buď s nami v kontakte a klikni.