Študijne oddelenie: 048/4341 222
Florbalisti našej školy patria medzi dve najlepšie školy v Banskej Bystrici

Florbalisti našej školy patria medzi dve najlepšie školy v Banskej Bystrici

V dňoch 23. až 25. januára 2018 sa uskutočnil florbalový turnaj stredných škôl. Svoje družstvá prihlásilo  14 stredných škôl z Banskej Bystrice. Družstvá odohrali zápasy v štyroch skupinách a víťaz každej postúpil do finálového kola. Naši študenti vyhrali oba zápasy v skupine a do finálového kola postúpili právom. Následne štyria finalisti odohrali zápasy medzi sebou, každý s každým.  Aj napriek jednej prehre nášho družstva sa nám podarilo umiestniť  na  krásnom druhom mieste a postúpiť na krajské kolo v Detve. To sa uskutoční 14. 2. 2018 v Detve a naša škola tak bude mať možnosť reprezentovať banskobystrické stredné školy a, samozrejme, aj našu J.  Držte nám palce.

V Banskej Bystrici dňa 1. 2. 2018                                                     Mgr. Tomáš Trudič, PhD.

Výsledky a fotky  v prílohe.

 

GDM Blog - Aktuality z novýh médií

PM Blog - Aktuality

Dnes je
25.08.2019
a meniny má Ľudovít
Srdečne gratulujeme a prajeme veľa študentských úspechov.

Kontaktujte nás

V prípade akýchkoľvek otázok  nás kontaktujte:

 

Nájdite nás

Sme aj na sociálnych sieťach. Buď s nami v kontakte a klikni.