Študijne oddelenie: 048/4341 222
Enterprise

Enterprise

Dňa 23.10.2018 som so žiakmi III.E triedy PM – 1. skupina  bola na exkurziiv reklamnej agentúre Enterprise  v Banskej Bystrici v rámci učiva reklamy. 

Oboznámili sme sa so samotnou reklamnou agentúrou, s jej poskytovanými službami, s reklamnou kampaňou komunálnych volieb a čo je dôležité, so spracovaním a postupmi spracovania samotnej reklamy.

 

„Pocity z prednášky v reklamnej agentúre Enterprise boli zmiešané, ale boli plné motivácie, milí zamestnanci ochotní pomôcť mládeži v oblasti reklamy. Naučili sme sa, čo všetko obnáša reklamná kampaň, aký je bežný rozpočet a extrémne prípady reklamných kampaní. Bolo to veľmi zaujímavé, plné faktov a žiadna teória, bolo nám to povedané tak, ako to je naozaj. A aby toho nebolo málo, dostali sme aj ponuku vyhrať profesionálne fotenie za nápady na reklamnú kampaň. Úžasná motivácia a výborné ocenenie... Čo viac dodať.“
 Martin Gombala

 

Autor: Mgr. Helena Dilská

 

 

GDM Blog - Aktuality z novýh médií

PM Blog - Aktuality

Dnes je
19.01.2019
a meniny má Mário,Drahomíra
Srdečne gratulujeme a prajeme veľa študentských úspechov.

Venujte nám 2 %

Milí zamestnanci, rodičia a priatelia našej školy,

aj vy môžete podporiť Strednú odbornú školu informačných technológií. Každý jeden z vás môže prispieť. Stačí, ak vyplníte vyhlásenie, ktorým poukážete 2 % zo zaplatenej dane práve nášmu združeniu. Tlačivo s vyplnenými údajmi nášho združenia máte v prílohe tohto listu.

2 % z dane môže združeniu poukázať každý, kto má príjem. Chceli by sme vás preto poprosiť, aby ste sa o možnosti pomôcť našej škole porozprávali aj vašim blízkym (rodine, priateľom).

pdf

Kontaktujte nás

V prípade akýchkoľvek otázok  nás kontaktujte:

 

Nájdite nás

Sme aj na sociálnych sieťach. Buď s nami v kontakte a klikni.