Študijne oddelenie: 048/4341 222
×

Varovanie

JUser: :_load: Nemôžem načítať používateľa s ID: 42

Sample image

Vstávanie je najmä v tomto ročnom období doslova mučením. Ak však potrerbujete v tomto smere nadobudnúť trocha morálky, máme pre vás niekoľko tipov na budíky, ktoré vám nedovolia spať ani o sekundu dlhšie, ako treba. Pozrite sa, ako šikovne vás dostanú na nohy.

 

Clocky Robotic Alarm
Nieje nič jednoduchšie, ako sa načiahnuť na nočný stolík a zaklapnúť nepríjemne bzučiaci budík. Tento by ste však museli najprv chytiť, na nočnom stolíku ho budete hľadať márne. Ako náhle začne vydávať nepríjemný zvuk ranného vstávania, začne behať po izbe ako splašený a kým ho nechytíte, neprestane.  
 
Vstávať a cvičiť
Shape Up Alarm Clock je skvelý vynález pre tých, ktorí si aj tento rok predsavzali, že začnú makať na svojej kondičke. Na to, aby budík prestal zvoniť musíte vstať z postele a dvihnúť túto činku 30 krát.  
Hlučná šporkaska
Opäť budík dva v jednom, tento raz vás okrem ranného prebúdzania naučí aj šetriť peniaze. Na to, aby prestal zvoniť doň musíte vložiť mincu. 
 
Ide o život
Ako z akčného filmu bude vyzerať vaše vstávanie s budíkom DangerBomb Alarm Clock, ktorý ponúka tri kábliky, pričom len jeden z nich vedie k božskému tichu. Ktorý, však musíte zistiť každé ráno nanovo.  
 
Zatancujte si
O niečo náročnejší na motorické funkcie je budík Finger Dance, ktorý prestane zvoniť, keď sa vám podarí zatancovať prstami po vysvietených plochách bez chyby a dostatočne rýchlo.  
 
Peniaze v ohrození
Takéto hlásenie spoľahlivo preberie každého. Ak máte naozaj seriózny problém rešpektovať budík, vložte do neho stovku a vyskúšajte svoju štedrosť. To, že funguje ako skartovač je podľa obrázku zrejmé.  
 
IQ budík
Tento neúprosný budík prestane vydávať nepríjemný bzučavý zvuk až po tom, čo rozlúštite každé ráno logickú hádanku, ktorú pre vás jeho pamäť pripraví. A to už je

Zdroj: http://pc.zoznam.sk/novinka/intel-predstavil-nabijaciu-misku

GDM Blog - Aktuality z novýh médií

Dnes je
09.04.2020
a meniny má Milena
Srdečne gratulujeme a prajeme veľa študentských úspechov.